Služby

Akčně nabízíme:

1/ TV balíček START - na vyzkoušení VOUCHER ZDARMA

2/ Bezplatné konzultace o rekonstrukci vaší firemní sítě

 

 Trvale nabízíme: 

 3/ BEZplatné parkoviště u BEZbariérového vchodu na náš servis

4/ BEZplatné konzultace o IT  s nejzkušenějšími profesionály

5/ Široký sortiment náhradních dílů  IT produktů 

6/ Smluvní ceny a dlouhé splatnosti

7/ Dobře zásobený sklad náhradních dílů s rozvozem po regionu

8/ Řešení reklamace výměnou kus za kus (nebo opravou v zahr.servise do týdne)

 


Zájemcům nabízíme analýzu současného stavu vybavení Vaší firmy a doporučíme optimální řešení - modernizaci nebo zcela novou platformu.

Sídlo firmy :

PC PRINT,   Milady Horákové 401,    Třebíč - Týn, 

"Za kruháčem u Billy směrem k bazilice a po 100m doleva"

( mapa viz. KONTAKTY )

 PCPRINT_NoveSídlo_šipka

Navrhneme Vám, jaké produkty a změny vylepší Vaši stávající situaci v oblasti informatiky a zvýší produktivitu práce Vaší společnosti i jednotlivců.

V oblasti síťového propojení nabízíme bezplatné návrhy počítačových sítí podle Vašich individuálních požadavků, dodáme a nainstalujeme veškerý potřebný hardware a software včetně kabeláže, otestujeme a vyladíme síť pro optimální provoz, vyškolíme uživatele i Vašeho správce sítě, zajistíme kompletní správu sítě, včetně servisu připojených počítačů a periferií. Rozšíříme Vaši stávající síť o nové stanice, nejvýkonnější víceprocesorové servery, síťové tiskárny a multifunkce a o další libovolné zařízení ( plotry, projektory ) a samozřejmě se postaráme i o bezpečné zálohování Vašich dat.

Připojíme k Internetu nejen Vaše jednotlivé počítače a menší pracovní skupiny, ale i Vaši celou lokální síť. Současně ji zabezpečíme proti neoprávněnému vniknutí z vnějšku i zevnitř a proti virům.  

Nabízíme rychlé a cenově výhodné bezdrátové připojení k internetu.  Poskytování WiFi provádíme již od roku 1996. Nabízíme nepřetržitou technickou podporu – monitorovací systém  a vybavený servisní sklad,  týdenní bezplatný zkušební provoz našeho WiFi internetu a pokud jste vázáni smlouvou u konkurence, je naše linka pro Vás ZDARMA na celé období výpovědi !

Veškeré nabízené komponenty k  připojení do internetu je možné dodat ihned a v případě, že nechcete proinvestovat celou částku nutnou k nákupu nové technologie najednou, nabízíme možnost postupného splácení nebo finanční leasing, případně spotřebitelský úvěr CETELEM, který řešíme on line.

Výběrem dodavatelů a předprodejními testy zajišťujeme, aby námi dodané a nainstalované produkty bezchybně pracovaly a kdyby se snad nějaká skrytá vada přece jen časem našla, záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Pro zákazníky s uzavřenou servisní smlouvou funguje náš NON STOP hot line 24 hodin denně.  Servisní smlouvy uzavíráme již od cen kolem 1500 Kč měsíčně, a to za celou  Vaši firemní síť !

V neposlední řadě Vám také nabízíme rozsáhlé služby – instalace a reinstalace systému a aplikací, záruční i pozáruční servis HW, diagnostiku a profylaxi PC a  NB, přikoupení záruk, školení personálu, ucelené antivirové řešení s okamžitou instalací přes internet, digitální chrámové varhany atd.